Firanki krótkie

Firany krótkie doskonale sprawdzą się w przypadku niewielkich okien, które wpuszczają do wnętrza małą ilość światła słonecznego. Firanki krótkie pozwalają na odsłonięcie parapetu i tym samym dekoracji, które się na nim znajdują. Ponadto zapewniają łatwiejszy dostęp do okna, dzięki czemu są bardzo praktyczne. Jednym z pomieszczeń, w którym najczęściej wykorzystujemy krótkie firany, jest kuchnia. Nie tylko osłonią nas one przed spojrzeniami sąsiadów i przypadkowych przechodniów, ale także sprawdzą się jako dodatkowa dekoracja okienna. Krótkie modele są doskonałym rozwiązaniem do kuchennego wnętrza, głównie ze względu na ich praktyczność. Zwykle na materiale osadza się brud, kurz, a także zbiera tłuszcz i różne zapachy pochodzące z gotowania, przez co firanki wymagają częstego prania i wymiany. Krótką firankę łatwo ściągnąć i założyć nową, dzięki czemu kuchnia znów będzie prezentować się estetycznie, świeżo i czysto. 

Nasz sklep internetowy oferuje wyjątkowe, dekoracyjne firany krótkie w komplecie i pojedynczo, które na zawsze odmienią wnętrze Państwa domu. Ze względu na niewielką długość (najczęściej sięgają do parapetu), cechują się dużą praktycznością. Idealnie sprawdzą się, zarówno w kuchni, w salonie, w jadalni, jak i w pokoju dziennym, a nawet w łazience. Nowoczesne firany krótkie w zależności od fasonu, wyróżniają się wysokim stopniem transparentności. Dzięki temu pozwalają na przepuszczanie dużej ilości światła nadając pomieszczeniu przejrzystości. Firany te doskonale sprawdzą się, zarówno w przestronnych pokojach, jak i w niewielkich przestrzeniach, skutecznie je rozjaśniając.

Firanki krótkie – praktyczne rozwiązanie do łazienki, kuchni czy pokoju

W każdym domu czy mieszkaniu są przestrzenie, gdzie na pierwszy plan wysuwa się funkcjonalność. Jednym z takich pomieszczeń jest z pewnością toaleta. Dlatego też krótkie i nowoczesne firanki do łazienki sięgające do parapetu to propozycja wręcz idealna. W tym wnętrzu brakuje bowiem miejsca i warunków odpowiednich dla tkanin opadających na podłogę. Nadają się do niego zaś mniejsze pod względem rozmiarów wersje, które idealnie sprawdzają się w roli strażnika prywatności, a jednocześnie nie przeszkadzają. Ponadto krótkie firanki dekoracyjne do parapetu w komplecie lub pojedynczo obejmują warianty bardzo zwiewne i delikatne, a więc idealne do kuchni, pokojów i łazienek, gdzie często zalega wilgoć i jest duszno. Przewiewne i cieniutkie, na przykład koronkowe materiały szybko schną i są odporne na powstawanie pleśni, co dla estetyki wnętrz i zdrowia domowników ma niebagatelne znaczenie. 

Komplet krótkich i nowoczesnych firan można zakupić także do pokoju małego dziecka, dzięki czemu jego pomieszczenie będzie naturalnego światła, a materiał dłużej pozostanie czysty, bo będzie poza zasięgiem malucha. Z tego też powodu większość osób wybiera te dekoracyjne warianty do kuchni – to rozwiązanie rozsądne, wygodne i perfekcyjnie wpisujące się w miejsca, gdzie okno znajduje się nad blatem. Producent każdego modelu zapewnia wyjątkowo starannie zaprojektowanie i wykonanie z materiałów najwyższej jakości. Prócz wariantów pojedynczych oferujemy także nowoczesne komplety dekoracyjnych firan do kuchni czy łazienki sięgające do parapetu – opinie o nich, jak i cena są równie atrakcyjne, więc zapraszamy na zakupy.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password
group_work Zgoda na pliki cookie