Firanki na wymiar*

Nowoczesne firanki szyte na wymiar do salonu, kuchni, pokoju

W salonach stacjonarnych i sklepach internetowych można łatwo i szybko kupić gotowe firany okienne w uniwersalnych rozmiarach. Firanki gotowe mają wiele zalet – są bardzo praktyczne i ekonomiczne oraz dostępne od ręki. Wielu klientów preferuje jednak firanki szyte na wymiar według indywidualnych potrzeb i preferencji. Dzięki szyciu firanki na wymiar możliwe staje się np. zawieszenie firan od samego sufitu do podłogi, a więc optyczne powiększenie okna i nadanie wnętrzu wyjątkowego charakteru. Ponadto czasami trudno jest znaleźć piękne firanki gotowe w przypadku okna o niestandardowych wymiarach. 

Firany na wymiar dają pewność dostosowania i pięknej prezentacji na każdym oknie, niezależnie od jego gabarytów. Poza tym firanki na wymiar, które mają oryginalną fakturę czy też wzór można w dowolny sposób przerobić, dzięki czemu stanie się niezwykle stylową, unikatową i przykuwającą wzrok dekoracją okienną.

Wśród naszych licznych propozycji różnych wzorów i kolorów z pewnością znajdziesz firanki dla siebie. Jeżeli jednak Twoje okno jest niestandardowe i nie możesz dopasować do niego żadnego z dostępnych produktów, zamów u nas firany szyte na wymiar.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
Zgoda na pliki cookie