§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

Organizatorem promocji w formie sprzedaży premiowej o nazwie „Prezent gratis”, zwanej dalej „Promocją”, jest Fabryka Firanek Wisan S.A. z siedzibą w Skopaniu, przy ul. Włókniarzy 7, NIP: 867-000-30-51, zwana dalej „Organizatorem”.
Celem Promocji jest nagradzanie Uczestników za zakupy powyżej 100 zł. Akcja promocji obowiązuje w sklepie internetowym www.firanki.pl (dalej: „Punkty Sprzedaży”).
Czas trwania Promocji obejmuje okres od 3 październik 2022r. do wyczerpania zapasów promocyjnych.
Promocja organizowana jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

 

§2 WARUNKI UCZESTNICTWA I PRZEBIEG PROMOCJI 

Promocja przeznaczona jest dla wszystkich osób, które w okresie promocyjnym dokonały zakupów za ponad 100 zł. Promocja nie obejmuje zakupu produktów produktów promocyjnych.
Promocja nie obowiązuje w przypadku skorzystania z rabatu zapisania do newslettera.
W celu wzięcia udziału w Promocji oraz uzyskania gratisu Uczestnik powinien w czasie trwania Promocji dokonać jednorazowych zakupów za co najmniej 100zł, aby otrzymać firankę gotową w symbolicznej cenie 0,50 zł brutto.
Uczestnik promocji nie może otrzymać więcej niż jednej sztuki gratisu podczas jednych zakupów, nawet jeśli kwota końcowa paragonu wynosi wielokrotność 100zł
Inne promocje, akcje, rabaty i obniżki nie łączą się. Klient ma prawo do skorzystania z jednej akcji, promocji, rabatu lub obniżki, która jest dla niego bardziej satysfakcjonująca. 
Klient może odmówić przyjęcia gratisu ze względu na brak zainteresowania tematyką.
Gratis może zostać niewydany, jeżeli aktualne stany magazynowe sklepu internetowego "Firanka gotowa" zostaną wyczerpane.
W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedaży lub zwrotu towaru w sklepie internetowym, Uczestnik ma obowiązek zwrócić także gratis w stanie nienaruszonym.

 


§3 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 Niniejszy Regulamin dostępny jest na stronie internetowej www.firanki.pl
Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w niniejszym Regulaminie, w każdym czasie bez podania przyczyny. Zmiany w regulaminie nie mogą jednak naruszać praw nabytych przez Uczestników.

 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
Zgoda na pliki cookie