Firanki woalowe gładkie

Firany gładkie woal | Kup w Firanki.pl

Łatwość upiniania w dowolnej aranżacji sprawia, że woal na firanki cieszy się ogromną popularnością. Przejrzysty materiał powstaje za pomocą splotu włosowo-nitkowego. Delikatna i elegancka tkanina powstaje na bazie bawełny lub mieszanek sztucznych. Firanki z woalu wpuszczają do pomieszczenia dużo światła słonecznego, jednocześnie zapewniając prywatność.

Firanki woal na metry - kiedy je zamówić?

Woal gładki na metry warto kupić, jeśli posiadamy okna o niestandardowych rozmiarach lub kształtach. Możesz zamówić jedynie tyle materiału, ile potrzeba na stworzenie efektownej dekoracji. Samodzielne udrapowanie materiału lub zlecenie tego zawodowym projektantom nie zajmuje dużo czasu, zaś uzyskana firana idealnie wpasuje się we wnętrze domu. Firany woal gładki na metry doskonale sprawdzą się też na tarasach, dekorując puste rusztowania drewnianych altan ogrodowych. Woal to tkanina bardzo plastyczna, która jest w stanie przybrać każdą formę.

Firanki woal dopasowane do wnętrza

Styl minimalistyczny w wystroju wnętrz aż prosi się o proste wykończenie w postaci woalu udrapowanego w pionowe, równe pasy. Tapicerowane meble i luksusowe dodatki wymagają odpowiedniego, czystego tła. Dla pokoju w stylu glamour warto dobrać krótkie firanki z woalu, asymetryczne i odważnie wycięte. Draperie oraz marszczenia sprawdzają się we wnętrzach o przytulnym charakterze: jasny pokój dziecięcy lub ciepły pokój dzienny dużo zyska dzięki dekoracyjnym firanom. Woal gładki na metry pozwoli Ci też precyzyjnie ozdobić ogród, tworząc przesłonięte strefy relaksu.

Zasłony z woalu na taras lub balkon

Woal gładki to uniwersalny materiał, dostępny u nas w wielu kolorach. Stylowe firany z woalu, spięte delikatną szarfą i z wygodnym przy powieszeniu na gotowej rurce tunelem pozwolą Ci pobawić się barwą światła na tarasie. W naszym sklepie model ten można nabyć w odcieniu klasycznie białym, żywo zielonym lub mocnym czerwonym. Wersja ta ma rozmiar 140x250 cm z tunelem, z możliwością skrócenia na dowolną wysokość. Lekkość materiału sprawi, że na własnym tarasie poczujesz się jak w zacisznej altance na wakacjach w tropikach.

Perfekcyjne ułożenie w każdej sytuacji

Dostępny u nas woal gładki z obciążnikiem, to nic innego jak firanka z wszytą u dołu tasiemką z cięższego materiału. Dzięki temu tkanina układa się idealnie za każdym razem, gdy zasuwamy lub przesuwamy firanki. W naszej ofercie znajdziesz obciążone firanki woal na metry; doskonała inwestycja w uporządkowanie przestrzeni wokół siebie. Takie warunki zapewnia firanka TIUL o naturalnym splocie i srebrnych przelotkach, oraz o wszytym dołem obciążniku. Warto zakupić dwukrotność szerokości karnisza, dzięki czemu zyskamy zapas na marszczenia firany. Umożliwi to eleganckie ułożenie firany bez dziur po żadnej ze stron.

Romantyczna firanka FALBANKA nie posiada co prawda obciążnika, jednak puszczone dołem 5 rzędów falban nie pozwoli firance na swobodne przemieszczanie się. To idealna propozycja do wnętrz typowo kobiecych, jak pokój dziewczęcy czy salon w kawalerce.

Woal gładki na metry - zawsze weź w zapasie!

Klientom radzimy zawsze wziąć poprawkę na ułożenie firanki po zawieszeniu. Całość pofalowanego materiału powinna przynajmniej dwukrotnie przewyższyć długość karnisza. Przed zakupem warto także dokładnie zmierzyć odległość od karnisza do ziemi lub do wybranego punktu końcowego. Poprawkę należy brać także na firanki z tunelem, w których centymetr/dwa całkowitej długości wystaje ponad karnisz. Jednak przestrzegając tych zasad, można dostać firanki woal gładki na metry, który sprosta oczekiwaniom.

 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password
group_work Zgoda na pliki cookie