"Nie wszystko jest widoczne dla oczu"

"Nie wszystko jest widoczne dla oczu"

Wbrew pozorom dobranie właściwej firanki do naszego wnętrza, nie jest takie proste. Na samym początku przychodzi nam wybrać jeden jedyny wzór spośród tysiąca których proponuje nam rynek. Żakardową, haftowaną a może woalową? Są to najczęstsze pytania zadawane przez klientki kiedy przychodzi do zakupu.

Firanka jest bardzo ważnym elementem dopełniającym całą aranżacje wnętrza. Pełni funkcję dekoracyjną, ale również chroni przed spojrzeniami z zewnątrz.

Tradycyjny żakard cieszy się dużą popularnością wśród naszych stałych klientów. Starannie dobrana przędza przerabiana jest na firany o różnych stopniach przeźroczystości. W ostatnim czasie liderem wśród fanów stała się przędza nabłyszczana, która pięknie się mieni, dodając szyku i elegancji w stylu glamour.

W tym sezonie bardzo modne stały się wnętrza i aranżacje bogato zdobione złotem i błyskotkami. Mówiąc „bogato” nie mamy na myśli przesadnie, wręcz przeciwnie. Stawia się przede wszystkim na elegancję, która wiąże się z delikatnością. Dlatego też, najnowsze nasze kolekcje, zaprojektowane zostały pod tym kątem. Są zwiewne, lekkie, eleganckie i delikatne. Oprócz żakardów wykonanych z przędzy nabłyszczanej, posiadamy również w naszej ofercie piękne hafty oraz woale, które również cieszą się duża popularnością.

Rozświetlają wnętrze, pozwalając promieniom słonecznym przedostanie się do środka. Takie pomieszczenie staje się świeże, eleganckie a zarazem przytulne i z dobra aurą.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password
group_work Zgoda na pliki cookie