Zmień swój balkon w wiecznie zielony ogród!

Boisz się, że kształt Twojego balkonu ogranicza możliwości jego aranżacji? Nic bardziej mylnego! Nawet mały balkon ma w sobie wiele możliwości do odkrycia. Przekształcenie go i skorzystanie z niego jest znacznie łatwiejsze niż myślisz.

Jeśli nie raz rzuciły Ci się w oczy kwitnące zielone balkony w środku miasta to wiedz, że Twój balkon odpowiednio zaaranżowany może być jeszcze piękniejszy.

Wybierz dzień (dzisiaj? jutro?) I wypełnij domową przestrzeń na zewnątrz życiem i kolorem. Wykorzystaj go w pełni i ciesz się swoim prywatnym ogródkiem miejskim.

Aby Twój ogród miał harmonię kolorów, postaw na gamę kolorów, takich jak róż, fuksja i biel lub liliowy, fioletowy i fuksja.

3FcnAD8NuJXpepg83syAJBpMgact9sKbbv2KFI88AKNqWXzJ5FOqiDgNhKlHdscMRRH8BKTBQ2qKiCYMDhY3yMxevnXnZj3t0Uvdo911f51-Kkh-Ytapr3r5nTSrO1_kzoHU0j9X

RÓŻNE POZIOMY

Na ziemi umieściliśmy najbardziej pionowe rośliny, takie jak trawa w doniczce, drzewko cytrynowe gałązki bukszpanu. Doskonale sprawdzają się w zestawienia kwiatów i zieleni.

Aby „zerwać” z linią donic i uzyskać ruch i płynność, połącz je z bardziej pionowymi i pnącymi roślinami - WisteriaRuskus czy Magnolia.

RÓŻOWE KWIATY

W donicach dzielą przestrzeń: hortensja, klematis, gałązki wisterii, magnolie, czy storczyki.

ZIELONE WZORZYSTE

Kwiaty o dużych zielonych liściach i fiołek równoważą kolory i nadają całości płynności, podobnie jak wysokie trawy w doniczce, z bardzo cienkimi źdźbłami

KWIATY, KTÓRE DOBRZE ŁĄCZĄ

Wp3cVQOp6sSQnlnJiwa5EYn36_n-2x4IbM5WowymOZNCpmoZDvUEo8X3KACgSH2gzGj5L6Ro36ate2BnAeuRVUVW4qqQvoHxFYHqmWJMMH6TzACUQol-aOvNBpwkr1ZELO5192v1

TULIPAN

Idealnie uzupełnia kolorystykę i nadaje kontrastu.

KLEMATIS

Jego płatki w kolorze od intensywnego różu po delikatny świetnie nadadzą wyrazistości kompozycji.

MAGNOLIA

Dodaje uroku i etyczności każdej kompozycji, a jej biało-różowe pąki  kontrastują idealnie z zielenią kwiatów o dużych liściach. Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password