Firanki do pokoju młodzieżowego

Potrzeba poczucia prywatności we własnym domu jest domeną nie tylko dorosłych, ale i młodych ludzi. Poza zamkniętymi drzwiami mogą ją zapewnić również firanki do pokoju młodzieżowego – zarówno chłopca, jak i dziewczyny – które znajdują się w naszym asortymencie. Oferujemy dekoracyjne osłony okienne o różnej długości oraz w wielu propozycjach wzorów, dzięki czemu można je dopasować do aranżacji każdego wnętrza będącego królestwem nastolatka. Pięknie haftowane lub gładkie z oryginalnym wykończeniem, żakardowe, zawieszane na przelotkach lub taśmie marszczonej – sprawdź wszystkie modele, jakie zamieściliśmy w tej kategorii produktowej. Z pewnością niejeden z nich okaże się idealnie pasujący do młodzieżowego pokoju!

Firanki dla nastolatków

Delikatne, pięknie zdobione osłony mają być nie tylko dekoracją okna. Firany młodzieżowe zapewnią intymność młodym ludziom, zakrywając przed ciekawskimi spojrzeniami to, co się dzieje w pokoju. Dodatkowo zapobiegną w pewnym stopniu wpadaniu ostrego słonecznego światła. Woal, tiul, siatka oraz inne materiały, z jakich zostały uszyte prezentowane tu modele, nadadzą również przytulnego charakteru pomieszczeniu.

Firanki dla nastolatków – pasujące zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczyny – znajdujące się w naszym asortymencie wpisują się w aktualne trendy dekoratorskie. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję w sprawie zakupu konkretnego produktu, skonsultuj ją z dzieckiem. Mając kilkanaście lat, już wie, jak chce zaaranżować miejsce, które zamieszkuje na co dzień.

Firanki do pokoju chłopca i dziewczyny – długie czy krótkie?

Podobnie, jak w przypadku innych osłon dostępnych w naszym sklepie, polecamy okienne dekoracje w różnej długości. Mogą one sięgać do podłogi lub kończyć się na parapecie. Mamy również bardzo krótkie o różnym kształcie, które przykrywają tylko przeszklenie. W przypadku firanki do pokoju młodzieżowego weź pod uwagę styl życia prowadzony przez nastolatka. Gdy ma zwyczaj siadania na podłodze pod oknem, lepiej zrezygnuj z długiego modelu. Wybierając z kolei taki, który odsłania parapet, chłopiec czy dziewczyna zyskują dodatkową półkę i mają do niej swobodny dostęp.

Jeżeli zależy Ci na oryginalnym designie dekoracji, zwróć uwagę np. na firany młodzieżowe z łukowatym wycięciem.

Dzięki temu, że proponujemy różną długość naszych modeli, dopasujesz je także np. do biurka, które stoi przy oknie.

Gotowe firany młodzieżowe do pokoju nastolatka

Zależy Ci na tym, aby te osłony okienne jak najszybciej zawiesić? W sklepie oferujemy firany dla nastolatków zarówno gotowe, jak i szyte w konkretnej rozmiarówce. W przypadku standardowych wymiarów okien w pokoju młodzieżowym możesz skorzystać z pierwszej opcji. Propozycje, które prezentujemy, dostępne są w atrakcyjnych cenach, a wybór wzorów jest niezwykle szeroki. Zapewniamy też krótkie terminy realizacji, co przemawia za tym, aby zamówić te artykuły właśnie u nas. Chętnie też doradzimy np. jaka firanka do pokoju chłopca z tu dostępnych będzie idealna do Twojego domu.

Przekonaj się, że pięknie zdobione modele jasne i transparentne (aby nie zaciemniały pomieszczenia) to doskonały wybór do domowego królestwa każdego nastolatka!

Firany gotowe do pokoju młodzieżowego - Polecamy również:

Firanka do pokoju młodzieżowego żakardowa na przelotkach Firanka do pokoju młodzieżowego na srebrnych przelotkach Firanka do pokoju młodzieżowego PENELOPA (250x160 cm)

Firanka do pokoju młodzieżowego AŻUR 60x180 cm Firanka do pokoju młodzieżowego żakardowa biała 250x250 cm Firanka do pokoju młodzieżowego BASIA3 300x180 cm

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password
group_work Zgoda na pliki cookie