Firanki panelowe nowoczesne

Firany panelowe pełnią kilka funkcji. Z jednej strony chronią nas przed ciekawskimi spojrzeniami przechodniów, z drugiej są wysmakowanym elementem wystroju okna. Zastosowanie nowoczesnych paneli w dowolnym pokoju mieszkania sprawia, że zyskuje ono na przytulności. Materiał używany do ich wykonania przepuszcza promienie słońca, dzięki czemu pomieszczenia są jasne i pełne światła. Firany panelowe wizualnie przypominają rolety – to pasy materiału obciążone u dołu. Aby uzyskać optymalny efekt, najczęściej umieszcza się kilka pasów obok siebie. W rezultacie firana panel przyciąga wzrok i jest oryginalną ozdobą salonu czy kuchni.

Krótkie firanki panelowe są doskonałym rozwiązaniem do kuchni ze względu na ich praktyczność. Mogą śmiało zastąpić klasyczne firanki i rolety, są też bardzo wygodne w użytkowaniu. Pięknie prezentują się samodzielnie lub w komplecie z zasłonami, tworząc niebanalną aranżację okienną. Nowoczesne firany panelowe to równie ciekawa propozycja do salonu. W ciągu dnia możemy pozwolić na pełen dostęp światła słonecznego poprzez rozsunięcie, natomiast po zasunięciu firanki panelowej możemy zagwarantować sobie intymność i prywatność, a także ochronę przed ciekawskim wzrokiem osób z zewnątrz.

W naszym sklepie internetowym wybraliśmy najlepsze firanki panelowe, które charakteryzują się nieszablonowością i perfekcyjnym wykonaniem. Zapraszamy do wyboru firanek paneli z poniższego katalogu.

Firanki panelowe – atrakcyjna cena i funkcjonalność

Zastanawiasz się, czy to optymalne rozwiązanie do pokoju, kuchni czy salonu? Zdecydowanie tak! Nowoczesne, krótkie firany panelowe wyróżniają się atrakcyjnym i uniwersalnym designem, który w połączeniu z innymi elementami wystroju wnętrza tworzy pełne wdzięku kompozycje. Dzięki prostej strukturze materiału harmonijnie współgrają ze stylistyką przestrzeni, a dolne ażurowe wykończenia są ciekawym urozmaiceniem dodającym jej wyrazistości.

Producent, jak i opinie klientów potwierdzają, że nowoczesne firanki panele dobrze nadają się do salonu czy pokoju zaaranżowanego klasycznie z uwagi na lekkość i perfekcyjne ułożenie dzięki zastosowaniu dolnego obciążenia. Propozycją do kuchni są natomiast krótkie modele – jeśli okno znajduje się bezpośrednio nad blatem, rozwiązania panelowe zapewniają skuteczną ochronę prywatności, a jednocześnie pozwalają na zatroszczenie się o estetykę i funkcjonalność wnętrza. Co równie ważne, ich cena jest atrakcyjna.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password
group_work Zgoda na pliki cookie