Firanki panelowe

Firanki panelowe gotowe do kuchni, salonu i pokoju

Firany panelowe pełnią kilka funkcji. Z jednej strony chronią nas przed ciekawskimi spojrzeniami przechodniów, z drugiej są wysmakowanym elementem wystroju okna. Zastosowanie paneli w mieszkaniu sprawia, że zyskuje ono na przytulności. Materiał używany do ich wykonania przepuszcza promienie słońca, dzięki czemu pomieszczenia są jasne i pełne światła. Firany panelowe wizualnie przypominają rolety – to pasy materiału obciążone u dołu. Aby uzyskać optymalny efekt, najczęściej umieszcza się kilka pasów obok siebie. W rezultacie firana panel przyciąga wzrok i jest oryginalną ozdobą salonu czy kuchni.

Firanki panelowe są doskonałym rozwiązaniem do kuchni ze względu na ich praktyczność. Mogą śmiało zastąpić klasyczne firanki i rolety, są też bardzo wygodne w użytkowaniu. Pięknie prezentują się samodzielnie lub w komplecie z zasłonami, tworząc niebanalną aranżację okienną. Firany panelowe to równie ciekawa propozycja do salonu. W ciągu dnia możemy pozwolić na pełen dostęp światła słonecznego poprzez rozsunięcie, natomiast po zasunięciu firanki panelowej możemy zagwarantować sobie intymność i prywatność, a także ochronę przed ciekawskim wzrokiem osób z zewnątrz.

W naszym sklepie internetowy wybraliśmy najlepsze firanki panelowe, które charakteryzują się nieszablonowością i perfekcyjnym wykonaniem. Zapraszamy do wyboru firanek paneli z poniższego katalogu.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
Zgoda na pliki cookie