Odpowiednie oświetlenie: jak wybrać idealną lampę wiszącą?

Gdy zagłębisz się w dekorowanie domu, zdasz sobie sprawę, że to najdrobniejsze szczegóły powodują największą różnicę. Podczas gdy styl, motyw i kolorystyka pomieszczenia definiują go, to oświetlenie ostatecznie ustala nastrój i tworzy wybraną przez Ciebie atmosferę. W rzeczywistości prosta zmiana oświetlenia może całkowicie zmienić klimat pomieszczenia i przekształcić go z nudnej w przytulne, zachęcające miejsce na wypoczynek, a nawet radosne i ekscytujące centrum! 

Zacznij od określenia, gdzie chcesz umieścić lampę  i wyrysuj dokładną wysokość, na której będzie wisieć . Dopasuj styl swojego wnętrza do lampy, którą chcesz zakupić.

Przykład: Lampa Luksusowa Duo sprawdzi się idealnie w nowoczesnych wnętrzach i nada wyjątkowego klimatu.

Gdy lubisz błyszczące materiały , doskonałym wyborem będzie Lampa Luksusowa Trio .

Dla pasjonatów ciekawych rozwiązań przedstawiamy Lampę Anna.

Gdy lubisz delikatne wykończenia proponujemy Lampę Walc.

Aby nie zakłócać wystroju przestrzeni życiowej, należy wybrać odpowiedni rozmiar lampy wiszącej, którą planujesz zainstalować. Uzyskaj harmonijną równowagę, wybierając średni rozmiar, zamiast wybierać coś, co jest zbyt małe lub zbyt duże. Lampy wiszące nie powinny wyglądać na dziwnie małe lub przytłaczające.

Kolejnym ważnym wyborem jest fakt gdzie planujesz zamontować lamp wiszącą.

Gdy wybieramy opcje:

- Nad stołem:

Zwróć uwagę na to czy lampa spełni swojej wymagania i będzie odpowiednio oświetlać wnętrze. Jeśli posiadamy duży stół możemy zdecydować się na dwie lampy wiszące.

- Przy stole koktajlowym:

Pojedyncza lampa o prostym kształcie może być spektakularna, zawieszona nisko nad środkiem stolika koktajlowego. 

- Nad sofą:

Zawieś lampę wiszącą z jednej strony sofy , nieco niżej, co jest szczególnie skuteczne w pomieszczeniu z wysokim sufitem.

Lampa wisząca, którą wybierzesz, musi nie tylko komponować się ze stylem pomieszczenia, ale także płynnie dodawać inne warstwy oświetlenia, które już istnieją. Mogą to być lampy stojące, które nadają ogólny nastrój, oświetlenie akcentujące, które podkreśla określone cechy architektoniczne lub dzieła sztuki, a nawet oświetlenie funkcjonalne. 

Wybór jest naprawdę duży. Każda lapa zapewne doda super akcentu do wnętrza.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password