Zasłony szyte na wymiar

Aktywne filtry

Zasłony szyte na wymiar

W salonach stacjonarnych i sklepach internetowych można łatwo i szybko kupić zasłony gotowe w uniwersalnych rozmiarach. Zasłony gotowe mają wiele zalet – są bardzo praktyczne i ekonomiczne oraz dostępne od ręki. Wielu klientów preferuje jednak zasłony szyte na wymiar według indywidualnych potrzeb i preferencji. Dzięki szyciu zasłony na wymiar możliwe staje się np. zawieszenie zasłon od samego sufitu do podłogi, a więc optyczne powiększenie okna i nadanie wnętrzu wyjątkowego charakteru. Ponadto czasami trudno jest znaleźć piękne zasłony gotowe w przypadku okna o niestandardowych wymiarach. 

Zasłony na wymiar dają pewność dostosowania i pięknej prezentacji na każdym oknie, niezależnie od jego gabarytów. Poza tym zasłonę, która ma oryginalną fakturę czy też wzór można w dowolny sposób przerobić, dzięki czemu stanie się niezwykle stylową, unikatową i przykuwającą wzrok dekoracją okienną.

Wśród naszych licznych propozycji różnych wzorów i kolorów z pewnością znajdziesz zasłony szyte na wymiar dla siebie. Jeżeli jednak Twoje okno jest niestandardowe i nie możesz dopasować do niego żadnego z dostępnych produktów, zamów u nas zasłony szyte na wymiar.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
Zgoda na pliki cookie